"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." Henry Ford

Firma ROLEXIM powstała w 1992 roku. Jesteśmy producentem i importerem artykułów do produkcji mebli tapicerowanych i materacy. Naszą jakość produktów i obsługi codziennie sprawdzają najwięksi producenci w kraju jak Steinpol Central Service, Europol, Com40, Euroline, Sungarden, Hilding i bardzo wielu innych równie ważnych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji taśm pasmanteryjnych, gum płaskich i okrągłych, pasów tapicerskich, sztab naciągowych, sznurków, podkładek filcowych pod stopki meblowe oraz profili tapicerskich. Ponadto utrzymujemy w stałej ofercie włókniny polipropylenowe płaskie i wytłaczane oraz filcowe. Poszerzyliśmy swoją ofertę o usługę cięcia włóknin polipropylenowych na zadany wymiar z materiału powierzonego lub własnego.

Produkty

Kontakt

Rolexim Partner
Leszek Popławski

65-705 Zielona Góra
ul. Naftowa 2
NIP: 973-004-99-11
+48 68 324 34 40
biuro@rolexim.com.pl

Dział Handlowy:

Przemek Szymczak
p.szymczak@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.22
+48 661 959 875

Robert Jaśniewski
robert@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.21


Andrzej Burchardt
andrzej@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.29

Dyrektor handlowy:

Przemek Popławski
przemek@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.21

Handel Międzynarodowy:

Alexandra Popławska
EN, DE, RU
alexandra@rolexim-partner.pl
+48 68 324 09 17

Przedstawiciele Handlowi:

Jerzy Ossowski
jerzy@rolexim.com.pl
+48 693 205 050


Marek Goździelewski
marek@rolexim.com.pl
+48 603 528 603


Adam Pietraga
a.pietraga@rolexim.com.pl
+48 693 506 010

Dział Produkcyjny:

Wiesław Taberski
wiesław@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.28


Dominika Buczek
d.buczek@rolexim.com.pl
+48 68 324 34 40 w.28


Księgowość:

68 324 34 40 w.25

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by Rolexim. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl