Pasmanteria

Taśmy

Taśmy pasmanteryjne - produkujemy z poliestru teksturowanego, jedwabiu polipropylenowego w szerokiej gamie kolorów i splotów z których podstawowe to splot płócienny oraz jodełkowy. Standardowym kolorem produkcji jest czarny i biały ale na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać każdy kolor uzgodniony z klientem. Produkty konfekcjonowane są standardowo na szpulach w ilościach podanych w tabeli a dla ilości przemysłowych konfekcjonujemy na dużych szpulach zwrotnych. Głównymi odbiorcami taśm pasmanteryjnych są producenci materacy sypialnych, mebli tapicerowanych, ogrodowych oraz szwalni odzieżowych.

Taśmy nośne – dostępne są w szerokiej gamie splotów, szerokości, kolorów oraz nawojów. Parametry rozciągliwości, sztywności, grubości są uzgadniane z klientem. Podstawowym surowcem jest jedwab polipropylenowy, przędze polipropylenowe BCF [bulk continously fiber]. Taśmy nośne najczęściej stosowane są w przemyśle meblowym, kaletnictwie, reklamie oraz przy produkcji wyrobów turystycznych.

Gumy

Gumy pasmanteryjne – gumy produkujemy w systemie dziewiarskim na najnowszych dziewiarkach wielowylotowych lub gumy o przekroju okrągłym na na plecionkarkach igłowych. Dostępne są w szerokościach od 5mm do 200mm lub o średnicy od 5mm do 8mm w szerokiej gamie kolorów oraz naciągów. Skład surowcowy to najwyższej jakości nici lateksowe oraz poliester teksturowany.

Sznury

Sznurki – produkujemy głównie na potrzeby przemysłu materacowego, szeroko pojętej produkcji mebli tapicerowanych, produkcji mebli ogrodowych. Podstawowy surowiec to jedwab polipropylenowy, poliester teksturowany. Sznurki z rdzeniem są utwardzane włókniną polipropylenową oraz/lub przędzami BCF. Istnieje możliwość wyprodukowania sznurka w każdym uzgodnionym kolorze oraz średnicy w zakresie od 2mm do 10mm. Posiadamy możliwość cięcia tego wyrobu w sposób termiczny.

Copyright © 2015 by Rolexim. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl